Czym wyróżniają się panele winylowe Arbiton?

Panele podłogowe winylowe Arbiton to doskonały wybór do każdego pomieszczenia

Podłoga winylowa Arbiton doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Ponadto dzięki bardzo dużej stabilności wymiarowej rdzenia mineralnego idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 200 m² bez wykonywania dylatacji między pomieszczeniami. Mamy więc możliwość uzyskania jednolitego efektu na powierzchni całego domu. Specjalnie opracowana mieszanka minerałów i polimerów stanowi rdzeń paneli winylowych, dzięki czemu są one stabilne wymiarowo. Oznacza to, że nie zmieniają rozmiarów pod wpływem zmian temperatury. Na przykład pod wpływem promieniowania słonecznego lub ogrzewania podłogowego. Ta właściwość ma kluczowe znaczenie dla trwałości całej podłogi, ponieważ starsze generacje winylu mają tendencję do kurczenia się, co może powodować pęcznienie zamków, powodując degradację podłogi. W przypadku paneli winylowych Arbiton tak się nie dzieje. Są gwarancją nieskazitelnego wyglądu na długie lata.

Panele winylowe Arbiton dostępne są w grubości 4mm lub 5mm w zależności od serii. Niewielka grubość sprawia, że ​​jest idealnym materiałem budowlanym do renowacji. Możemy odnowić wnętrze bez kucia ceramiki, znacznie szybciej i bez zbędnego bałaganu. Przy użyciu odpowiedniego podkładu możemy zakryć starą płytkę bez szpachlowania spoin. To doskonałe rozwiązanie do remontu mieszkań, pokoi, korytarzy, a nawet łazienek. Panele winylowe do łazienek to obecnie bardzo popularne rozwiązanie.

Panele podłogowe winylowe Arbiton są łatwe w czyszczeniu

Panele winylowe bardzo łatwo utrzymać w czystości. Zdadzą egzamin w pomieszczeniach, w których przebywają zwierzęta lub wymagają częstszego sprzątania z innych powodów. Posiadają właściwości antystatyczne, co oznacza, że ​​nie przyciągają brudu i kurzu jak inne rodzaje podłóg. Polecane są alergikom, ponieważ jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym się znajdują, jest lepsza niż w przypadku standardowych paneli. Jeśli chodzi o brud lub plamy, nie wnikają one głęboko, co ułatwia czyszczenie podłóg winylowych. Ma to również znaczenie w przestrzeniach publicznych, w których przebywa wiele osób w ciągu dnia, a podłoga musi mieć nieskazitelny wygląd. Ważny jest tu również format, a panele winylowe dostępne są również w niestandardowych rozmiarach (długość 150 i 180 cm)

  Deska Barlinecka - jakie są ich rodzaje i modele?

Na szczęście istnieje inne, prostsze rozwiązanie. Możesz szybko odnowić podłogi, układając panele winylowe na płytkach. Oto łatwy i skuteczny sposób na odświeżenie wszystkich pomieszczeń w domu. Takie panele są niezwykle trwałe, odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, dlatego nadają się nawet do kuchni i łazienek! Ponadto, dzięki zatrzaskowemu połączeniu paneli, są one bardzo łatwe w montażu..

W bogatej ofercie Arbiton znajdują się również nowoczesne panele winylowe. To innowacyjne winylowe panele podłogowe z mineralnym rdzeniem Mineral HD, które mają więcej zalet i są tak popularne nie bez powodu. Po pierwsze, te panele są wodoodporne. Dlatego idealnie nadają się do kuchni czy łazienek, gdzie często dochodzi do rozlania wody lub innych płynów, na przykład w sypialniach. Panele te nie zostaną uszkodzone przez zamoczenie. Nawet zanurzone w wodzie nie odkształcą się i nie odbarwią pod wpływem wody, co niestety może się przytrafić laminatowi czy panelom drewnianym. Daje to gwarancję, że podłoga winylowa będzie nam służyć przez długie lata, prezentując się nienagannie.sklep z podłogami